LDO ZUŠ Krnov v soutěžích úspěšný

Letošní rok byl pro LDO ve znamení celostátní soutěžní přehlídky v sólovém přednesu a ve slovesnosti. A právě ve slovesné části se naší žákyni, Adéle Špičkové, podařilo dosáhnout na metu tzv. “nejvyšší“…Kromě toho, že byla oceněna v krajském kole a postoupila do kola národního (ostatně jako i další naše oceněné a postoupivší žákyně, a to Johana Handlířová s básní Podzimní Romance a Tereza Kovaříková s prózou Smutný Anděl a Unavený Čert), její práce „ Balada o krásné paní“ získala v národním, tedy nejvyšším kole ocenění! Což je nádherná zpráva, která potěšila nejen samotnou autorku, ale i nás J. Blahopřejeme a přejeme inspiraci pro další díla.

Adéla Špičková

Pozvánka na výstavu

Srdečně Vás zveme na výstavu pedagoga VO ZUŠ Krnov PaedDr. Ladislava Steiningera, pod názvem Kabinetní umění.

plakát