R.I.P. Mgr. Helena Ondruchová

Vzpomínky jsou jako ptáci – nevoláš a přece se vrací

S úctou vzpomínají rodiče, žáci, zaměstnanci ZUŠ Krnov a kolegové SRP ZUŠ Krnov.

Mgr. Helena Ondruchová
Mgr. Helena Ondruchová, dlouholetá přesedkyně SRP ZUŠ Krnov

Pěvecké oddělení ZUŠ Krnov na Vánočním jarmarku

Pěvecké oddělení ZUŠ Krnov vystoupilo v pátek 9. prosince 2016 na vánočním jarmarku v Krnově. Vánoční atmosféru svými výkony podpořili žáci z pěveckých tříd Mgr. Kamila Trávníčka, Mgr. Neveny LilovéIlony Tiché. V repertoáru tak občané našeho města slyšeli písně se zimní tématikoupísně vánoční.

Všem účinkujícím žákům a pedagogům děkujeme za krásnou reprezentaci školy 🙂

Za poskytnuté fotografie děkujeme panu Františku Paštěkovi.

Čtyřflet na vernisáži

Služebně nejstarší flétnové kvarteto ze třídy pedagožky Kateřiny Vidličkové bylo pozváno k zahájení výstavy „Na křídlech vzpomínek„, kterou pořádá Městské muzeum Krnov a Domov seniorů Krnov v rámci programu „Plníme přání seniorům„.

Výstavu prací, na kterých se aktivně klienti Domova seniorů podíleli, lze shlédnout v prostorách Flemmichovy vily v Krnově. Flétnové kvarteto do programu přispělo klasickým repertoárem a pásmem českých a moravských koled.

Kateřina Vidličková