Pojeďte s námi do divadla

Srdečně zveme všechny děti na již tradiční kulturní výjezd do Slezského divadla v Opavě na operu Chytračka a scénicky provednou kantátu Carmina Burana, který se uskuteční v pátek 28. dubna 2017 v 19.00 hod.

Těšíme se na Vás 🙂

Slezské divadlo Opava

První krůčky k umění 2017

Základní umělecká škola Krnov zve všechny děti předškolního věku (5 – 6 leté) z MŠ a žáky z 1. tříd ZŠ na výchovný pořad pod názvem První krůčky k umění, tentokráte na vesmírně hvězdné téma VZHŮRU KE HVĚZDÁM aneb Výlet do vesmíru s návštěvou planet plných umění

Hudební obor – seznámení s hudebními nástroji, zpěv písní za jejich doprovodu

Literárně-dramatický obor – žáci oboru se vám představí v roli průvodců

Taneční obor – žákyně oboru se představí v malé veselé choreografii „Výlet v talíři“

Výtvarný obor – žáci a učitelé se postarali o ztvárnění scény a malou výstavu prací

Těšíme se na vás při cestě ke hvězdám 🙂

Vzhůru ke hvězdám
První krůčky k umění 2017 – Vzhůru ke hvězdám

Jaro, vítej u nás

Srdečně zveme všechny rodiče, žáky a přátele ZUŠ Krnov na třídní koncert žáků pedagožky Mgr. Neveny Lilové, který se uskuteční ve středu 12. dubna 2017  v 17.00 hod., v koncertním sálu ZUŠ Krnov na Hlavním náměstí.

Těšíme se na Vás 🙂

Jaro, vítej u nás