Denisa Strnadová, DiS

Denisa Strnadová

Hře na klavír se začala věnovat již od šesti let na Základní umělecké škole v Krnově ve třídě p. uč. Pavly Děcké. Po ukončení  I. stupně  absolventským koncertem na této škole, byla přijata na Janáčkovu konzervatoř v Ostravě a zde se stala posluchačkou v klavírní třídě prof. Zdeňka Pěčka. Kromě studia na této škole také působila v roce 2001/ 2002 jako zpěvačka v kapele Dech noci a  v roce 2006/ 2007 zpříjemňovala svou  hrou na klavír víkendové večery hostům v Městské kavárně v Krnově. V roce 2007 se stala členkou Lidového divadla při MIKS Krnov jako herec ochotník, kde mimo jiné působí také jako hudebník např. při kompozici písní k pohádce Sůl nad zlato.

V roce 2005 nastoupila jako učitelka hry na klavír na částečný úvazek do Základní umělecké školy zde v Krnově, a poté co úspěšně zakončila v roce 2006 studium na Janáčkově konzervatoři absolventským koncertem , zde začala učit  na plný  úvazek.

Během působení na této škole  koncertovala s Chrámovým Krnovským  sdružením  a to v Krnově a jednou i v Německu.

Nyní se věnuje nejen výuce hry na klavír, ale i korepetici pěveckého a smyčcového oddělení, uvádění a organizaci koncertů a dalším vzděláváním v oblasti hudby formou seminářů.