Skip to content

Datum zápisu: 10. července 2014

Spisová značka: L12457 vedená u Krajského úřadu v Ostravě

Název: Spolek rodičů a přátel ZUŠ Krnov

Sídlo: nám. Míru 151/13, 794 01 Krnov

Identifikační číslo: 03124941

Číslo účtu: 266 646 538/0300

Právní forma: Spolek

Účel spolku: Sjednocování výchovného působení školy a rodiny, pomoc škole při přípravách a organizování školních akcí, poskytování finanční podpory škole, pořádání odborných kurzů.

Přihláška do celoročních kurzů zde: Přihláška do celoročního kurzu SPOLKU rodičů a přátel ZUŠ Krnov /nezaměnit s přihláškou do SPOLKU/

Vážení rodiče,

výbor SRP ZUŠ Krnov navrhl a schválil příspěvek pro školní rok 2018/19. Výše této finanční částky je 150,- Kč na rodinu. Tzn. pokud u nás studuje více dětí, platíte pouze jednu částku za celou rodinu.

Obnos se využívá především na odměny pro žáky naší školy a na částečné proplácení cestovních nákladů s pojených s výjezdy na soutěže, soustředění, nákup hudebních nástrojů a další materiální vybavení všech oborů, včetně nehudebních. Důležitou úlohu také zastává podepsaná přihláška, která nám umožňuje žádat o finanční podporu z dotační politiky našeho města.

O přesném účetnictví se můžete kdykoliv informovat prostřednictvím webových stránek (www.zuskrnov.cz), nebo přímo v kanceláři školy, kde je k dispozici.

Zaplacením současně potvrzujete souhlas s touto navrhovanou částkou pro školní rok 2018/19.

Přihlášku obdržíte u svých třídních učitelů. Prosíme o jejich podepsání a zaplacení do 2.12.2019.

Děkujeme za vstříctnost a pochopení.

Výbor SRP ZUŠ Krnov a Mgr. Kamil Trávníček, ředitel školy