Flétnistka Ludmila Boková úspěšná při talentových zkouškách

Žákyně Ludmila Boková ze třídy pedagožky Kateřiny Vidličkové se rozhodla zúročit svůj talent a povýšit flétnovou hru na profesionální úroveň. Vybrala si Janáčkovu konzervatoř v Ostravě. Společně se svou třídní učitelkou se připravovala na talentovou zkoušku, jejíž součástí kromě intenzivní práce v hodinách byly i konzultační hodiny na ostravské konzervatoři u prof. Petry Olajcové.

Liduška u přijímací zkoušky uspěla a od září 2023 se zařadí k posluchačům ostravské konzervatoře.

Své paní učitelce oznámila přijetí velmi osobitým způsobem: „Dobrý den paní učitelko, už jsou výsledky. Vzali mě. Už se těším na svůj ostravský přízvuk.“

Gratulujeme a do další muzikantské práce přejeme nekončící energii, píli, trpělivost, motivaci, výdrž, vnitřní kázeň a především radost z hudby.

Kateřina Vidličková, vedoucí HO ZUŠ Krnov