INTERBRILLIANT VOICE 2014

Žákyně sólového zpěvu, Alexandra Volkmerová, Eliška Marková, Magdaléna Nováková a Hanna Olšanská, pod vedením pedagožky Ilony Kaplové, se připravují na nově vyhlášenou mezinárodní on-line soutěž INTERBRILLIANT VOICE 2014 v nominacích Videoklip a Vokální audio nahrávka INTERBRILLIANT VOICE 2014 .

Porota se skládá z operních a baletních sólistů, režisérů, hudebních producentů, skladatelů a jiných odborníků hudebního, tanečního a vizuálního umění z České republiky, Itálie, Polska, Švýcarska, Slovenska, Běloruska, Ruska, Ukrajiny a dalších zemí. Patronkou soutěže je sama Ilona Kaplová.

Pro tuto soutěž je zapotřebí profesionální audio nahrávky. Děvčata měla možnost natočit si svou profesionální nahrávku v nahrávacím studiu Arecord studio. Dojmy z nahrávání byly smíšené, ale velká trpělivost děvčatům nadělila krásné audio nahrávky. Teď už budeme jen držet palce, aby děvčata na soutěži uspěla.

INTERBRILLIANT VOICE 2014

žákyně pěveckého oddělení Ilony Kaplové

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality HO, Napsali o nás, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.