NA KRNOVSKÉM SLUNÉČKU 2018 SE TANČILO, KŘTILO I ABSOLVOVALO

Letošní program Krnovského slunéčka byl opravdu nabitý. Ve 22 prezentovaných choreografiích se představili všichni žáci přípravného studia a tanečního oboru naší školy, rovněž členové tanečního souboru Naboso a jako hosté žáci tanečního oboru ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm. Celkem 120 tanečnic a 6 tanečníků. K zhlédnutí byly kolektivní práce, duety a jeden sólový výstup.

Jako velký dárek si taneční obor, který letos slaví své pětadvacetiny, nadělil pamětní list nesoucí název „Po špičkách i naboso“. Křtilo se velmi stylově, a to pro tanečníky oblíbenou a vždy potřebnou francovkou, tzv. Alpou.

V průběhu večera byly obecenstvu představeny i letošní absolventky oboru. Za první stupeň studia to byla Marta Střítecká a za druhý stupeň pak hned šest absolventek a to Michaela Balajová, Kateřina Slavíková, Zuzana Macháčková, Jana Kánská, Julie Kašpárková, Anna Steiningerová.

Velké poděkování patří paní Markétě Juroškové Bezručové, která celý večer provázela slovem a manželům Edelsbergerovým za chutné a zdravé občerstvení, které připravili pro malé i velké tanečníky a které zmizelo v hladových bříškách natotata.

Bc. Irena Špičková, vedoucí TO ZUŠ Krnov

Více fotografií naleznete v oficiální galerii ZUŠ Krnov.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality TO, Napsali o nás, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.