Skip to content

Pěvecké oddělení ZUŠ Krnov rozhodně nezahálí

Žákyně pěveckého oddělení, ze třídy pedagožky Ilony Tiché, účinkovaly v představení Baletní školičky Violetta, v termínu  11. června  2017 ve Slezském divadle v Opavě.

Zpěvačky naší školy, Eliška Marková, Alexandra Volkmerová, Patricie Indreiová, Magdaléna NovákováAdriana Slováčková interpretovaly pohádkové a muzikálové melodie v představení s názvem „Z pohádky do muzikálu a zase zpátky„. Zajímavostí tohoto večera bylo, že některá taneční čísla byla spojena se zpěvem, takže například v pohádce Ledové království se objevily dvě Elzy, jedna tančící a druhá zpívající.

Žákyně si mohly vyzkoušet, jaké to je, stát na opravdovém jevišti v kostýmech a světlech. Měly možnost se podívat na technickou zkoušku, kde se vytvářela světla pro daná čísla v tomto představení. Divadlo bylo zcela vyprodáno a děvčata sklidila velký úspěch u diváků. Dokonce se je podařilo i roztleskat.

Celé představení  moderoval Tomáš Marek, absolvent Literárně dramatického oboru ZUŠ Krnov. Den byl pro všechny velmi náročný, ale odměnou byl velký a bouřlivý aplaus.

Ukázky zde:

Eliška Marková:

Alexandra Volkmerová:

Patricie Indreiová:

Děkujeme všem zúčastněným za vzornou reprezentaci naší školy a města. Paní učitelce Iloně Tiché děkujeme za poctivou přípravu  🙂

Fotogalerie zde: