Eliška Marková třetí na celostátní soutěži Little star

Little star je soutěž populárního zpěvu v  Litoměřicích.

V kategorii B, kde soutěžila Eliška, se zúčastnilo 45 zpěváků. Do finále se probojovalo pouze 9 soutěžících. Finálový večer se konal 18. března. Do odborné poroty zasedli: Ilona Csáková, Ben Cristovao, Hanka Křížková, Petr Bende, Petr Vondráček, Nikol Davídková.

Zajímavostí této soutěže bylo, že soutěžící zpívali s živou kapelou Prowizorium píseň, kterou si museli vybrat ze seznamu písní. Danou píseň se soutěžící musel naučit za necelé 3 týdny. Zde se poznala schopnost, muzikálnost a talent soutěžícího. Eliška si vybrala píseň Simply the best od Tiny Turner a vybojovala si 3. místo v této soutěži.

Hvězdná porota ji pochválila a vyzdvihla její výrazovou schopnost. Dále se jim líbil její originální hlas, který je, podle Petra Bendeho, lehce zapamatovatelný a Ilona Csáková podotkla, že je na Elišku velmi krasný pohled.

Elišce moc blahopřejeme a těšíme se na další její úspěchy.