Večírek ZUŠ Krnov

Vážení rodiče a přátelé ZUŠ Krnov,

SRP ZUŠ KrnovSRP DOM si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na již tradiční a oblíbený Večírek školy, který se nově uskuteční v pátek 16. listopadu 2018 v 19.00 hod., v sálu KOS na ulici Stará Ježnická.

V kulturním programu vystoupí Cimbálová muzika Cvilíňa a taneční soubor Malaika.  K poslechutanci bude hrát taneční skupina TROYTET.

Není opomenuta ani bohatá tombolaobčerstvení.

Cena lístku je 130 Kč. Opětovně máte možnost využít sponzorskou vstupenku, kterou v nejbližších dnech obdržíte od svých dětí, ve výši 50 Kč.  Pokud se ovšem rozhodnete, že s námi strávíte pohodový večer, máte možnost zakoupit na sekretariátu školy vstupenku plnohodnotnou, opravňující ke vstupu. Telefonní kontakt na sekretariát je 554 611 030. Více informací pak naleznete na www.zuskrnov.cz .

Pokud byste chtěli přispět do tomboly a podpořit tak tuto společenskou akci, budeme velice rádi. Tyto dary přijímáme každý pracovní den na sekretariátu školy na Hlavním náměstí č. 9.

Těšíme se na Vás 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality HO, Aktuality LDO, Aktuality TO, Aktuality VO, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.