ZUŠ OPEN 2018 aneb ZUŠky celé země, spojme se! :-)

Základní umělecké školy tvoří kořeny naší kulturnosti, naší lásky k umění. Ve světovém měřítku jsou zcela unikátním vzdělávacím systémem, který je třeba hýčkat, rozvíjet a podporovat“   Magdaléna Kožená

Základní umělecká škola Krnov zve všechny rodiče, příznivce a hlavně děti předškolního věku a žáky 1. stupně ZŠ na výchovný pořad pod názvem První krůčky k umění, tentokráte na téma „Haló, jaké bude počasí?“, který se koná v rámci celostátní akce uměleckých škol České republiky pod názvem ZUŠ Open 2018. Hudebně vzdělávací pořad se uskuteční ve čtvrtek 24. května 2018 od 17.00 hod. na Revoluční ulici, v ateliéru Trám naší školy.

Této akci však bude od 14.00 hod. do 16.00 hod. předcházet, před budovou školy na Hlavním náměstí č.9, Happening ZUŠ Krnov, kde se představí komorní soubory a žáci naší školy v mnoha nástrojových a pěveckých obsazeních.

Přijďte podpořit tuto celostátní akci ZUŠ  ČR.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality HO, Aktuality LDO, Aktuality TO, Aktuality VO, Napsali o nás, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.