Jarní koncert ZUŠ Krnov spojený s křtem nového CD

Srdečně zveme všechny rodiče, žáky a příznivce naší umělecké školy na Jarní koncert ZUŠ Krnov spojený se slavnostním křtem nového CD s názvem Dechy u Ducha, který vzniklo k 70. výročí založení Základní umělecké školy Krnov. Koncert se uskuteční ve čtvrtrek 23. března 201718.00 hod. v Koncertní síni Sv. Ducha v Krnově.

Těšíme se na Vás 🙂

Jarní koncert ZUŠ Krnov

Kytarová předehrávka žáků Ivana Gajdoše

Srdečně zveme všechny rodiče, děti a přátele ZUŠ Krnov na „Kytarovou předehrávku“ žáků pedagoga Ivana Gajdoše. Koncert se uskuteční v úterý 14. března 2017 v 17.00 hod. na Hl. náměstí.

Těšíme se na Vás 🙂

Kytarová předehrávka

Slavnostní koncert k 70. výročí Městské knihovny Krnov

Naše ZUŠ Krnov byla požádána ředitelem krnovské knihovny o uspořádání kulturního programu u příležitosti oslav 70. výročí jejího založení.

Slavnostní koncert se konal 8. března 2017 v prostorách její studovny. Zazněly nástroje smyčcové, flétny, klarinety a nechybělo ani mluvené slovo. Účinkující žáci byly ze tříd Markéty Juroškové Bezručové, Tomáše Mičky, Kateřiny Vidličkové, Pavlina PanayotovaTomáše Pešky.

Zpětná vazba na sebe nenechala dlouho čekat. Pan ředitel Mgr. Petr Cestr napsal „Vážený pane řediteli, děkujeme Vám, pedagogům a dětem za úžasný koncert na půdě knihovny. Byli jste skvělí.“

Děkujeme a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

Babyflet zahájil výroční schůzi Matice slezské

Nejmladší flétnové kvarteto Babyflet bylo členy Matice slezské pozváno k zahájení Výroční schůze tohoto spolku. Flétnistky k této příležitosti zahrály filmové melodie. Akce se konala 6. března 2017 v prostorách Klubovny důchodců u cvilínského nádraží a děvčata si jako svůj honorář odnesla malou odměnu v podobě sladkostí.

Kateřina Vidličková