Eliška Marková a její koncert ve fotografii
Ve středu 15. června 2016 proběhl absolventský koncert Elišky Markové. Tato akce byla mimořádně povedená. Eliška zpívala 8 sólových písni a jeden duet. Tleskalo se, skandovalo a dokonce byl na konci standing ovation pro Elišku. Jako hosté vystoupili Boy band ve složení Tomáš Marek, Jan Pirkl a Jan Paštěka a zpěvačka Hanna Olšanská.
Za fotografie děkujeme panu Františku Paštěkovi. Více pak naleznete v naší oficiální fotogalerii.
- Předchozí
- Stránka 1
- …
- Stránka 164
- Stránka 165
- Stránka 166
- Stránka 167
- Stránka 168
- Stránka 169
- Stránka 170
- …
- Stránka 184
- Další









































